Koszt i czas dostawy | Sklep internetowy mabello

Dostawa

oszt dostawy
Jest uzależniony od wartości zamówienia. 

Poniżej 300zł Powyżej 300zł
14,99 zł 0 zł

Czas dostawy
Czas na przygotowanie produktów do wysyłki przez sklep jest różny, zależy od miejsca wysyłki oraz produktu. Od momentu nadania wysyłki przez sklep czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych (w przypadku wysyłki ze sklepu w Polsce) oraz do 8 dni (w przypadku wysyłki z Danii, Szwecji, Włoch i Holandii). W przypadku gdy zamawiane są towary wykonywane na indywidualne zamówienie czas dostawy może się znacznie wydłużyć i jest wyszczególniony w danym produkcie. 

Skąd będą wysyłane zamówione przeze mnie towary?
Robiąc zakupy na stronie mabello.pl, dokonujesz zakupu w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Polski, Włoch, Danii, Szwecji i Holandii. W związku z tym towary wysłane są do Ciebie bezpośrednio ze sklepów stacjonarnych znajdujących się w całej Europie. Jeśli zamówisz produkty z kilku różnych sklepów, Twoje zamówienie przyjdzie w kilku przesyłkach. Może się też zdarzyć, że nie zostaną one dostarczone jednego dnia, lecz w ciągu kilku dni.


Kurierzy

Korzystamy tylko z sprawdzonych firm kurierskich! Cenimy sobie wysoką jakość i dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby produkty docierały do Państwa szybko i bezawaryjnie.